Spolupráca s kaviarňami

 

Sme milovníci kávy a dobrého jedla.
A práve s týmto pôžitkom sa spája pečenie.
Vkladáme doň vždy kus seba, a tým premeníme chuť na jedinečný zážitok.

 
S radosťou pripravíme naše výrobky aj pre Vašu kaviareň. Máme rôzne druhy a veľkosti koláčikov, z ktorých si zaručene vyberiete tie svoje, ktoré budú dopĺňať práve Vašu ponuku.

Sme detailisti a veľmi si potrpíme na zložení a finálnom prevedení. Neponúkame žiadne plnky zložené z prípravkov uľahčujúcich celý proces, taktiež u nás nenájdete žiaden margarín ani iné nelichotivé produkty.

Milujeme krém tvorený z mascarpone, ktorý vždy dolaďujeme podľa zvolenej príchute do lahodnej chuti. Používame pravú belgickú čokoládu, kvalitné šľahačky, čím zaručujeme tie najkvalitnejšie plnky do makróniek a tartaletiek. V našej ponuke nájdete cupcakes, ktorých korpus tvorí maslový základ a mascarpone krém rôznych príchutí. Menší milovníci dezertov si pochutia na cake popsoch, ktorým však nepohŕdne ani dospelý návštevník. Ponúkame taktiež cheesecakes a tradičné veterníky v inovatívnom prevedení.

Pečenie je pre nás radosťou a poslaním, práve preto si na spoluprácach dávame záležať, aby sa náš prvotný úmysel šíril ďalej aj vo Vašich priestoroch.

Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, s radosťou Vám pripravíme ponuku ušitú priamo pre Vašu prevádzku.

Ostávame s pozdravomMgr. Martina Hankerová

Majiteľka Cupcake Roses

KONTAKT
 

Kontaktujte nás a radi Vám vytvoríme ponuku na mieru

Košík