Makrónky

Ideálne ku káve


Vynikajúci francúzsky dezert zložený z najkvalitnejšej mandľovej múky, vaječných bielok a cukru. Makrónky sú výnimočný kúsok, ktorý sa hodí výborne ku káve, a zároveň sú luxusným darom.

 

Prirodzene BEZlepkové so širokou škálou príchutí

Makrónky sa stali obľúbeným a najmä BEZlepkovým fenoménom v gastro oblasti. Sú náročné na prípravu a vyžadujú si dôslednosť pri každom kroku. Makrónkové vláčne bielové škrupinky, ako sú veľakrát nazývané, plníme najkvalitnejšími ganážamni na báze belgickej čokolády, kvalitnej šľahačky a nespočetného množstva príchutí.


Svetová úroveň

Takmer dva roky sme skúšali rôzne zloženia a gramáže, testovali rôznych dodávateľov mandlových múk, kým sme sa dopracovali k makrónkam francúzskej kavlity, za ktorými si stojíme.


Veľkosť

Makrónky ponúkame vo väčších priemeroch, než sú mnohokrát ponúkané na trhu. Naše makrónky majú piermer 5 cm.


Náplne

Ponúkame širokú ponuku príchutí, od ovocných, cez príjemné karamelové, čokoládové, vanilkové, orieškové až po netradičnejšie ako je levanduľová alebo rôzne tropické variácie. Veľmi obľúbenými kombináciami sú malina, káva, slaný karamel, limetková a horká čokoláda s pomarančom. Radi spájame a vytvárame nové príchute, čím rozširujeme svoju paletu ponúkaných chutí.


Farebné prevedenie

Práve vďaka rozsiahlym farebným možnostiam dokážeme prirpaviť makrónky akejkoľvek farby a jej odtieňov.


Makrónky s logom alebo textom

Práve pre svoj dokonalý tvar sú ideálnym priestorom na uloženie loga alebo písanie iniciálov, ktoré častokrát využívajú firmy, oslávenci a nevesty pre svoj candy bar. Sú skvelou bodkou, ktorou viete odkomunikovať na prvý pohľad všetko, čo cielite.


Do kaviarní

Makrónky sú ideálnym kúskom, ktorý oživý ponuku každej kaviarne. Zákazníci ich milujú pre ich kompaktnosť a možnosť vychutnať si ich ako luxusný dezert k svojej obľúbenej káve.


Neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať, radi Vám vypracujeme ponuku.


CENNÍK KONTAKT

Radi by ste mali naše makrónky? :)

Košík