Ako vyrábame?

 

Najjednoduchšie a najvýstižnejšie by boli dve slová, a to kvalitne a na zákazku. Sme odporcami všetkého fondánového, maslového, margarínového a jednoducho “oklamaného”.

 

Aké suroviny používame?

V našej výrobni si dbáme na kvalitu a čerstvosť surovín. Držíme sa hesla, že nedokážeme ponúknuť produkt, ktorý by sme osobne nezjedli. Práve týmto prísnym heslom sme sa dopracovali do stavu, že naši zákazníci už vedia, čo môžu očakávať a veľakrát sa zvyknú na nás opätovne obrátiť s ďalšou tortou alebo iným zážitkom, ktorým radi obdarúvajú ostatných ale veľakrát aj seba. Veľmi si vážime dôvery našich zákazníkov a že práve vďaka Vám sa už niekoľko rokov stabilne držíme na cukrárskej pôde.


Čerstvosť

Všetky naše kúsky pripravujeme čerstvo a podľa vopred zadaných objednávok. Sme výrobňou, kde máme každý deň rozdelený na menšie čiastky a plánujeme, čo a kedy sa bude v daný moment vyrábať. Prosíme Vaše objednávky zasielať minimálne týždeň a viac vopred, aby sme si mohli dorobiť ďalšie zákazkové okieno aj pre Vás.


Torty

Torty, ktoré si u nás môžete objednať plníme výhradne krémom z mascarpone, ktoré dopĺňame vždy o množstvo ovocia pre doladenie celkovej chute a zážitku z torty. Máme na výber niekoľko druhov korpusov a najžiadanejších kombinácií. Veľkosti tortičiek sú vždy cielené tak, aby Vám niekoľko kúskov ešte vždy ostalo. Držíme sa známej pravdy, kde je lepšie dávať viac než menej.


Cupcakes

Stálicou v našej ponuke sú cupcakes zložené z maslového cesta a lahodného mascaporne krému. Okrem našich známych a očarujúcich ružičiek a tulipánikov Vám radi upečieme rôzne vanilkové čokoládové a iné cupcakes dozdobené ovocím a inými kúskami.


Makrónky

Makrónky vždy boli a budú buď obľúbené alebo zatratené. Milovníci si prídu jednoznačne na svoje, nakoľko používame najkvalitnejšiu belgickú čokoládu a šľahačku, teda dva základné piliere pre kvalitnú ganáž. Ponúkame pestrosť druhov a príchutí.


Cake Pops

Nielen detskou radosťou sú naše cake pops, ktoré si Vás jednoducho podmania. Skvelé cupcakes cesto, džem a belgická čokoláda sú ideálnou kombináciu, ktorej spojením je jeden trendy zákusok na paličke.


Candy bary

Vaše candy bary doladíme do dokonalosti s tartaletkami, degustačnými pohárikmi a inými kúskami z našej výrobne. Postačí nám Vaša plná dôvera a o všetko sa už postaráme.


Iné dezerty

Ponúkáme samozrejme aj množstvo iných koláčikov a dezertov, ktoré nájdete v cenníku. Radi Vám poradíme, aby Váš veľký deň bol čo najchutnejší :).Bude pre nás potešením, ak nám zveríte Vašu dôveru a budeme mať možnosť očariť Vaše chute.


CENNÍK KONTAKT

Radi by ste mali od nás koláčiky? :)

Košík